Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Кажуть, сьогодні Юлія Тимошенко оголосить про «формат майбутньої співпраці» з Валентином Наливайченком. Останній наче має вирости в сурогат Олександра Турчинова.

Пропоную взяти туди ще Вітю Ющенка й відтюнінгованих дамочок Герман і Богословську — все одно їх ніхто зараз не впізнає, доки не відкриють рота.Можу навіть назву подарувати безкоштовно: «Старі шкапи». Старі шкапи скучили за конюшиновими полями.

А тим часом Петро Порошенко хоче нову Конституцію. Юля і її нова «валентинка» теж хочуть нову Конституцію.

А не можна прибрати брудні руки з Конституції та залишити її у спокої?! У США Конституція вступила в дію 1789 році, й до цього часу було ухвалено лише 27 поправок. Ніхто не намагався її переписувати під лекало «держава — це я і більше ніхто».

До речі, я прикинула: чим могли би зайнятися видатні політики, окрім Конституції.

— Є прострочена Рахункова палата, яку якраз контролює парламент.

— Є ЦВК, яка уже перебрала термін дії майже на два роки. Чому би не зайнятися Михайлом Охендовським і компанією тамтешніх вертихвостів.

— Є Конституційний Суд, про доукомплектування якого уже не казав хіба лінивий. Останнім, якщо не помиляюся, це був глава литовського КС: мовляв, працюйте, браття, звільняйте орган від політичного тиску.

— Є Податковий кодекс, про тяжку й сумлінну працю над яким у новому році обіцяли депутати в бюджетну ніч, коли були накачані кавою, коньяком і «бьорном».

— Є судова реформа, яка аж горить і пече. Минулого пленарного тижня Рада проголосувала формат реформи, де має бути переатестація і справедливий суд. Чому б не зайнятися законами про судочинство, де прописати, хто буде переатестовувати суддів, яким чином, і чи можуть всемогутні судді оскаржити цей висновок у суді кума/друга/коханки.

Це список навскидку, де можна реалізувати енергію і амбіції, окрім перенаписання Конституції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ