Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Гучні заяви про необхідність прямих переговорів із Захарченко-Плотницьким з вуст народної героїні, Героя України, найзнаменитішого нардепа і в’язня, на звільнення якої були кинуті всі людські та дипломатичні заяви вважаю не просто поганим смаком, безглуздістю, але й реальним ударом списа від Наді Савченко.

Піся тижня дуже уважного спостереження я відверто скажу, що Надя може бути непоганим солдатом, але розум має досить убогий. Її інтерв’ю змушує мислити логічно, без домішки емоцій та гормонів.

  1. Чи знає про ідею прямих переговорів з лідерами бойовиків Донбасу Юлія Володимирівна. Та сама, яка вже другий місяць ліпить рейтинги на посланнях «вибори на Донбасі –  це зрада», а у «Порошенка є готовий закон про вибори на окупованих територіях». Якщо так, чому вона дозволяє нести таке в ефірі свому віп-депутату. Якщо ні, можливо, Надійка просто озвучила реальні плани «Батьківщини».
  2. Будь-які прямі переговори з військовими злочинцями і зрадниками Захарченка та Плотницького означають, що приходить кінець будь-яким «нормандським форматам», досить публічним мінським посиденькам. Фактично, так українська влада на офіційному рівні закриє тему російської агресії. А буде просто «внутрішній конфлікт в Україні», «громадянська війна».
  3. Діалог з «народними депутатами Л/ДНР» також означатиме амністію та легалізацію найдосвідченіших вбивць і бандитів. Маріонетки Кремля, путінський ляльковий театр стане повноправним слідом української політики. Це зараз ми можемо посміятися над тим, як Плотницкий ділив картоплю між «міністрами ЛНР». Завтра вони можуть вільно пиляти гроші платників податків всієї країни.

Підіб’ємо підсумок. Я не ведуся на дешеві понти, мейнстрім і не вірю в месію, який вирішить не лише майбутнє моєї країни, але й винесе моє сміття з квартири, випере моє білизну. Я також серйозно ставлюся до думки особи, яка вважає, що потрібно амністувати всіх попри на тяжкість злочинів, блокує судову реформу і заявляє про готовність вести переговори з «ДНР». Одна справа, якщо подібне робить міський божевільний, інше – якщо Герой України та в’язень, який здобув у всьому світі славу. Поки можу точно сказати: Надя різко обнуляє свій персональний рейтинг.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ