Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Випадково знайшла «сенсацію» від БЮТ, що вони нібито знайшли цінні папери Януковича в «Ощадбанку» на суму 850 млн. дол. І устами нардепа Соболєва тепер закликають владу і силові структури це «золотце Полуботка» повернути в бюджет протягом доби.

А тепер розчарування для БЮТ. Про рахунки, цінні папери Януковича, заарештовані в «Ощадбанку» ще за генпрокурора Яреми в листопаді 2014 року, лише ледачий не говорив.

Уже півтора року у всіх на устах спецконфіскація і, якщо не помиляюся, було три законопроекти на цю тему. Перший 4057 навіть пройшов перше читання, але потім стараннями комітету бютівця Кожем’якіна його успішно завалили при підготовці до другого.

Як голосує «Батьківщина» і як нині блокує роботу парламенту, релаксуючи то в президії, то під нею – лише ледачий не бачив. Як голосує фракція, коли до порядку денного включають питання спецконфіскації – відстежити теж нескладно. Зазвичай на табло в графі БЮТ – нулики.

Виходячи з цього, висновок. Замість того, щоби брехати про те, що силові структури можуть повернути бабло Януковича за добу, фракції «Батьківщина» треба напружитися всього 20 хвилин – натиснути лапками за закон про спецконфіскацію разом з НФ і БПП.

До речі, спеціально до уваги Соболєва. Сенсацію про 850 млн. дол. облігацій внутрішньої позики Януковича на рахунках «Ощадбанку» першими почали говорити депутати НФ. Ще з зими, коли розглядали першу версію закону про спецконфіскації.

Плагіат і порожній голослівний піар без реальних дій – це не лише негарно. Але й підло.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ