Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Днями в Одесі почалася морська фаза Sea Breeze. Багато років двотижневі військові навчання діяли на місцевих комі, як червона ганчірка на бика. Роками фракція КПУ в парламенті на чолі з верховним губошльопом Симоненком проводила політику заради зриву цих навчань. Блокували Раду, просили Януковича не проводити Sea Breeze.

Неодноразово спільні навчання були сповнені скандалами. То якісь кримські комуністичні б**ді билися з морпіхами, то норовили на іржавих човнах перекрити шлях бойовим кораблям. Все це багато років було зведено практично в політичний культ. Те, що подібні навчання допомагали нашому флагману ВМС «Гетьману Сагайдачному» повчитися у більш успішних колег, запозичити нові тактики, відточити маневри – нікого сто років не хвилювало.

І ось головний результат заборони КПУ. Ніхто не починає додаткову істерику з приводу Sea Breeze в стінах парламенту. Рожа губошльопа Симоненка не несе нісенітниці з екранів телевізора про «кровососів з НАТО», про те, що подібні навчання підривають ВПК України. Замість цього в пресі милуються двома кораблями ВМФ США, які прибули до Одеси. Струнний квартет, посол США, посол Великої Британії, гарна промова Вронченка – під час офіційної частини. Жодних скандалів, все чинно і благородно – благодатний ґрунт для корисних навчань.

Все, що залишається комуністам, так це писати «страшилки» «Вконтактє» і «Одноклассніках». Все, що залишається їхнім поплічникам-ватникам, – це бубоніти і страждати в межах своєї квартири.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ