Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Як показав сьогоднішній день, у нас натовп всезнаючих Міс Марпл, Еркюлей Пуаро пальцями по клавіатурі розслідування строчать.

У нас сотні стерв’ятників готові зняти чиюсь смерть, щоби потім вигідно зіпхнути соковитий відосик нечесним репортерам.

У нашій країні навіть трагедію можна використовувати для політичного піару, просування особистої правильної позиції та підім’яти свободу слова під свої мерзенні бі-бі-сішні стандарти.

А ось вийти на вулицю, зроби щось практичне, щоби трагедії запобігти, так одні інваліди.

Я подивилася деякі відео так званих очевидців. Які замість того, щоби потерпілому допомогти, торгували обличчями на тротуарі.

На п’ять спрацювала лише швидка. На чотири пожежні.

З жалем можна констатувати, що навичками першої медичної допомоги з півсотні роззяв особливо ніхто не володів. Хіба що двоє небайдужих хлопців, які пораненого Шеремета витягали з палаючого автомобіля, як вміли, як могли.

Патрульний був схожий на сонну амебу.

Якісь особливо упороті хренікі стояли, як стовпи. Або бігали туди-сюди.

Як користуватися вогнегасником, теж ніхто не знав. А даремно.

Уявіть, що на місці того червоного Субару міг бути шкільний автобус, тролейбус, весільний кортеж або вантажівка. Що робити, якщо очевидці НП більше зайняті тим, що смикають підкладки кишень в штанях або освоюють професію стрингера кримінальних новин?

Чоловіки, величезне прохання, сходіть на курси першої медичної допомоги. Навчіться користуватися вогнегасником. Не стійте, як колоди, коли бачите трагедію. А то язиками чесати ввечері про хрінове СБУ, про можливість «закінчити АТО за 5 годин», дуже розумних баб повчати – всі майстри. А як до справи – так «мужик» лише в паспорті галочка.

Час нині такий, що треба швидко всьому вчитися і бути завжди насторожі.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ