Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Розгортається в «ваших інтернетах» нова зрада. Наші олімпійці типу взяли дуже мало медалей в Ріо. Цікаво, що хедлайнер нової «зради» губернатор Одещини Саакашвілі, який сам, ну, аж ніяк не справляє враження мінімального спортсмена побутового рівня. Оце пузо, оці жири, оця вайлуватість – у мене рано вранці в Голосіївському парку прості пенсіонери бігають, хто з гирями, хто з лижними палками – жвавіші, ніж преміум-персона.

Так, у нас спорт в занедбаному стані. Як і лікарні, як і під’їзди, як і ліфти та дороги. Але оце варнякання, оці соплі експертів у спорті, які максимум займаються пивоболом перед телевізором, реально набридають. Хтось бачить «наша збірна отримала найгірший результат», а я бачу реальне втілення одніє із найкращих соціальних реклам сучасності. Ота сама від Procter & Gamble, де слоган «За спиною кожного чемпіона стоїть сильна мама».

Хотіла мама Жана Беленюка, Світлана Михайлівна, виростити чоловіка, будучи одиначкою, знайшла сили і виховала чемпіона. Хотіла легендарна одеська мама, Людмила Чебан виростити з Юри чемпіона: дала йому в руки весло і сказала «греби». І той самий син «нагріб» на два олімпійських золота.

Хто роками жив в режимі тренування-збори-змагання, тому ніколи займатися статистикою і розмазувати соплі по вконтактиках. До речі, вкотре в оцих «зрадах», оцих безглуздих тиражуваннях в ЗМІ про наших незграбних олімпійців сильно виражено оте, що називається гімняність українська. Коли у нас люблять клеймити і армію, і волонтерів, і олімпійців. А само гомо крітікус тихо мріє під ковдрою про кар’єру прокурора, олігарха чи елітної проститутки.

Заколєбали, чесно. Дуже.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ