Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

1. Афанасьєв розповів, що в російській в’язниці йому пускали струм до статевих органів через вологу ганчірку. Савченко в своїх мемуарах, які вже переводять на іноземні мови, описує дитячий алкоголізм, досвід аватара в армії та ночівлі з чужими чоловіками – героїня.

2. Кримчанина Афанасьєва тимчасово поселили в хаті на Виноградарі. Киянці Наді нарізали шматок елітної землі під забудову в Голосієвому.

3. Афанасьєв дійсно переживає за долю полонених. Це видно з його інтерв’ю. Як простий, неелітний хлопець намагається знайти зачіпки та способи допомогти. Надя ж обрала тактику пошуку ворогів: її не влаштовують колеги у парламенті, комітеті, Ірина Геращенко її не влаштовує. Натомість влаштовує Медведчук, матері терористів і Захарченко по сусідству в Раді.

4. Афанасьєва не обсипали регаліями, не нагородили зіркою героя. Надю нагородили, за великим рахунком через дурну піар-стратегію команди президента. Афанасьєв стежить за своїми словами, йому потрібно бути просто нормальною людиною. Надя ж піймала ще й зіркову хворобу. Все вона знає, вказівки всім роздає. Нещодавно мене вразило, як Надя заявила про єдині цінності Майдану та Антимайдану, забуваючи, що 103 стали Героями України посмертно. Загинули в боях за справедливість і проти тиранії.

5. Надя – приклад типового Шарикова. Який волею випадку опинився в елітному положенні. Але залишився тупою дворнягою, що мешкає біля Главриби.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ