Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

А у світі зараз скандальчик – танці Навки в робі. Так от, гірше цього танцю лише підлабузники в суддівському жюрі, які обсипали дружину прес-секретаря Путіна солодкими компліментами. Насправді ця жінка, чий чоловік відбілює шефа щодо тем Сирії та Донбасу, ніколи не відчує, про що танцює. Коли люблять не за гроші, статус, а за почуття гумору, щирість, деяку зухвалість, самопожертву.

Ці абсолютно недоречні посмішки і фальшива печаль – який стосунок все це має до сюжету «Життя прекрасне»? Коли є він, єврей. Коли є вона, італійка. І любити одне одного складно, через наростання загрозливих симптомів у суспільстві. Але хлопець робить усе, щоби «принцеса» його полюбила, і народжується прекрасна сім’я.

Вона йде за чоловіком і сином в концтабір, хоча з «вищої раси».  Він лишається оптимістом, диваком, запальничкою – навіть у пеклі. Але в принципі, саме завдяки таким дивакам жити в світі цікавіше – вони тримають світ, заряджають енергією песимістів і ведуть за собою.

Ґвідо робить усе, щоби захистити сина від жахливої реальності, не зламати йому дитинство, не зламати життя. Це геніально і є абсолютна любов! Я розумію це, маючи три покоління жінок в сім’ї, яких ламали колгоспи, репресії, голодомори, дві війни, вдівство і ще купа негараздів.

Навка ніколи не відчує, що таке життя на волосинці та любов, як остання цінність. Для цього варто особисто надягати робу і загриміти по статті 282 КК РФ. Для цього варто бути не в системі та не близькому колі Путіна. Колись вона була справді достойною спортсменкою, нині кремлівська кукла з претензією на оригінальність.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ