Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Напередодні затяжного святкування «жіночого дня» не можу не написати про представницю жіночої статі, яка мене відверто бісить.

Про Наталю Поклонську.

Щоразу, коли думаєш, що дно пробити вже неможливо, «наймолодша жінка-генерал Росії» ефектно робить нову солідну діру. Цього разу ще юна, але вже зовсім докінчена негідниця вирішила розправитися з Меджлісом. Так старалася, що наклепала 636 листків паперу доказової бази.

У своєму намаганні дівчина Наташа схожа чимось на співробітницю НКВС 30-х років минулого століття. Ту саму, яка ходила по дворах, без суду й слідства відбирала у людей майно, а потім відправляла сім’ї у товарних вагонах до таборів. Моя старенька бабуся розповідала про таких комуністичних вискочок, колишніх сусідів, які забрали у її батьків ткацькі верстати, коней, пасіку, а потім ще й підпалили будинок у надії, що вся сім’я успішно закінчить свій шлях на землі.

Поклонські… Вони не прилітають до нас із космосу, не спливають, як риби, з Маріанського жолоба. Вони працюють до пори до часу в сусідньому офісі, ходять з нами в одному натовпі на вулиці. Приміряють модні сукні в сусідніх кабінках магазинів. Купують парфуми тієї самої марки. Можливо, ми навіть дивилися з ними фільми Хуліо Медема в одному кінотеатрі.

До чого це я?

Так, просто яскравий приклад, як внутрішній сучизм бере гору над рештою рис людини. Нещодавно половина мережі гнала мокрим віником росіянку Машу Столярову, яка обматюкала Небесну сотню в прямому ефірі. Але цій навіть не дивно. Вона чужа, вона в Україні жила без року тиждень, і їй вона від початку була не потрібна.

А Поклонська училася і будувала вдалу кар’єру в українських органах прокуратури. З 12 років стажу 2 навіть протирала спідницю в Генпрокуратурі. Уявіть, як ця мерзенна істота, втиснута в форму милої жінки, люто ненавиділа свою країну, якщо зараз перебуває в лідерах тих, хто жадає розправи над «ворогами народу» в Криму.

Уявіть, скільки таких «Поклонських» працює в прокуратурі та вважає шлях Наташі вдалим, але сам у лютому 2014-го побоявся відверто виступити на боці окупанта.

Чужий серед своїх — це зовсім не голлівудська драма. Це наша неприваблива реальність.

Наталія Поклонська

БЕЗ КОМЕНТАРІВ