Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Заяви ФСБ про диверсії ГУР в Армянську, трупи дуже-дуже схожі на заяви Третього рейху про події в Гляйвіці 1939 року. Тоді Гітлер і Служба безпеки НСДАП дуже переймалися польським питанням і не знали, як знайти переконливий привід для початку військового вторгнення. Провокатори одяглися в форму польської армії, напали на радіостанцію, в прямому ефірі інсценували вбивства і озвучили антинімецьке послання польською мовою. Для очевидної вірогідності розклали заздалегідь привезені трупи вбитих в’язнів концтаборів. Ґеббельс і місцеві пропагандисти отримали шикарну поживу для нагнітання суспільних настроїв. Гітлер задоволено потирав руки в очікуванні швидких перемог у Польщі.

Ось десь такий сценарій 78-річної давності адаптує сьогодні в Криму ФСБ і Путін.

Те, що Росія досконало оволоділа іншими прийомами Третього рейху сумнівів нема. Аншлюс, анексія, розширення життєвого простору та створення фейкових держав-сателітів давно і міцно увійшло в російську політику і ментальність. Від цього почалися всі референдуми в Криму, народниє рєспублікі, бажання створити Новоросію від Харкова до Придністров’я, масові фейки російських фельшикер беобахтер і тому подібне.

Заяви і сценарії ФСБ – також наука і пересторога для українців, чому варто забути про «примирення» і більше займатися власною армією. Коли народ тупо не ведеться на засланих козачків і троянських кобилиць, за справу беруться професіонали. Тобто рідне Путіну ФСБ.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ