Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Епопея з е-декларуванням наближається до розв’язки. НАЗК просто закрила сьогодні доступ до «ідеальної» системи і передала її на доопрацювання своїм фахівцям.

Цілий тиждень професійні громадські активісти, антикорупціонери намагалися переконати, що їхня «пальонка» під брендом ТОВ «Міранда» – прекрасний продукт. Огризалися, носили фейкові унітази та вішали відповідальність то на «стратегічну сімку», на Порошенка-Турчинова, то на дует Геращенко-Винника.

Я ж просто констатую нездатність зробити «показовий виступ» для своєї країни і світу навіть за чужі гроші – 97 тисяч доларів данського гранту. Просто «Візьми и зроби», для успіху вистачило б одного адекватного програміста.

Скоро старт нового політичного сезону. Всі ось ці шабунініни і юрчишини, лещенки та найєми – квіточки божі і кандидати на зміну старих політичних еліт розповзуться по шустерам і «чорним дзеркалам». Вони розкритикують будь-яку чужу ініціативу, вони вгризитимуться в горлянку будь-кому, хто не з ними, значить, проти них. Вони дадуть 150 тисяч порад, як жити країні далі, але ось про свій провальний досвід – промовчать.

По суті, вони налажали з однією єдиною ділянкою роботи. Важко уявити, куди рушить країна, якщо одразу один стане президентом, другий – головою СБУ, третій – Міноборони, а четвертий – Мінекономіки.

І таким чином, головна дійова особа, Віталій Шабунінін, в своєму намаганні запудрити мізки, отримати вигоду, підлаштуватися під обставини, перекричати всіх – нагадує чимось, прости господи, раннього Каськіва. Щоправда, останньому імідж пасіонарія і патріота не завадив змінити Ющенка на комфорт у Януковича. Хтозна, може, колись і блондина з родимкою зловлять в Коста-Ріці за множинні розкрадання.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ