Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Страшна річ, коли жінці нав’язують роль рабині Ізаури для чоловіка. Коли сидить він – такий імпозантний мужик – перед телевізором у сімейних трусах триденної давності, а жінка зганяє з нього опахалом мух і комарів.

Чому дівчина має забити на свої мрії, успішність, кар’єру, аби мужик відчув те, що називається «відчуття власної важливості»?

Що це за курс такий, коли жінки буквально вирішують долю України. Меркель, Тереза Мей, Крістін Лаґард – саме їхнє слово визначає, чи будуть вибори на Донбасі, чи ні, чи будуть продовжені санкції проти Росіі, чи ні, чи дадуть нам черговий транш МВФ, чи обійдемося банками чаусів на міністерських грядках.

Дивно, що вказати жінці місце на собачій підстилці хочуть в часи, коли 8,5% жінок служать в лавах ЗСУ. І армія зараз не колупається в носі, як раніше, а воює з агресором.

Якась незрозуміла зневага до жінок у авторів «сімейних цінностей». Для рівноваги треба написати кілька розділів для чоловіків: як засмажити яєчню, як замести хату, як не прасувати жінці мозок, не бути емоційним жлобом, мати якісь амбіції та не спати до обіду.

Окремо, вкотре подумки подякувала моїм рідним і всім пращурам за те, що у нашій родині ніколи не нав’язували збочені сімейні цінності, а кожна жінка займалась, чим хотіла, а чоловік їй не заважав і підьтримував.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ