Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Клінтон визнала, що поразка виявилась болючою. Вона явно плакала десь в окремій кімнаті штабу. Їй явно потрібна була година-друга-третя, щоби склеїтись і взяти себе в руки.

Стати президентом США, точніше першим президентом-жінкою США, було мрією її життя. Саме тому вона так настійливо підкреслила необхідність втілювати мрії, закликала жіночу аудиторію ніколи не здаватися. Бо є такий тип жінок: коли вб’ють собі щось в голову, то не відступлять і паровозом пертимуть до мети.

Вийти на публіку і привітати Трампа, якого місяцями ти кпинила і виставляла клоуном, бабієм, сектистом – це десь так тяжко, коли «щоб не плакати, я сміялась».

Я думаю, Гілларі пригнічує не сама поразка. А те, що між нею, розумницею, ідеальним керівником із пожиттєвим комплексом відмінниці та оліхархом-девелопером, нащадком нью-йоркського забудовника – американці обрали другого.

Вона їм про ЛГБТ і можливості для всіх – вони за плакат із оголеною першою леді в трейлері, однак проти мексиканців. Вона катком їздила на темі сексуальних домагань Трампа десятирічної давнини – вони радо вибрали альфа-самця, у котрого всі подружки були як картинки. Вона запропонувала пасивне «сильніші разом». Трамп вистрілив «зробимо Америку великою знову».

Гілларі – продукт вихолощених політичних технологій, Трамп – сам собі уже окреме культурне явище кілька десятиліть поспіль: серіали, шоу, гламурні тусовки… Вона вибрала собі образ Колумбіі, яка здатна обійняти всіх і кожного, Дональд Трамп юзав по чорному образ Дяді Сема. Гілларі зробила ставку на Мадонну і Леді Ґаґу, за Трампа був Халк Хоґан і Майк Тайсон.

У результаті вийшло щось дуже схоже на результати змагань в фігурному катанні, коли за золото змагаються шоумен і дуже технічна спортсменка. Фахівці фіксують їхні елементи, помилки, рівень програми, однак у підсумку все вирішує бал за загальне враження.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ