Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Про Солошенка та Афанасьєва. Я не приховую, що дуже болісно ставлюся до розділення наших в’язнів в Росії на касти: брахманшу Надю Савченко та інших шудр (куди можна записати цих двох, Сенцова, Кольченка та багатьох хлопців, чиє ім’я не згадують на всі лади в прайм-тайм телека).

Але відчуйте різницю, як зустрічали місяць тому Надійку з помпою і феєрверками. І як скромно приземлилися на Батьківщині Солошенко та Афанасьєв.

Не було змагання, хто перший добіжить до трапу: лідерка «БЮТ» або президент Порошенко. Не було гучних заяв про президентство, горілку, ніхто не збирається зводити мости дружби з Плотницьким та Захарченком.

Господи, хлопці! Спасибі, що ви зберегли людське обличчя і адекватність навіть у вкрай складній ситуації.

І так, коли Надя після звільнення одразу кинулася на прес-конференцію і за депмандат, цих двох відвезли в клініку. Оскільки після важких випробувань душа і тіло вимагають спокою і релаксу.

До речі, для свідків покращення Наді Савченко, які вірували, що дівчина буде активно боротися за права українських ув’язнених в Росії, стався ще один протверезний епізод.

На запитання журналістки 112 каналу, що вона знає про повернення наших хлопців, Надя грубо порадила от***ать і молитися. Зовсім конструктивна позиція парламентера в таких складних питаннях.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ