Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Цілком усвідомлюючи, що порівняю непорівнюване, напишу все ж таки. Є ситуація, коли протягом тижня вмирають такий собі Моторола і видатний економіст/меценат/громадський діяч Богдан Гаврилишин.

Перший – це яскравий приклад еволюціі Дарвіна в зворотньому порядку. Коли молода, здорова людина скотилася до ницих інтересів і обрала шлях професійного головоріза. Коли після букваря чоловік не тримав нічого тяжчого за шланг для мийки машин. І коли якась «Камсамольская правда», «ТВ – Звєзда» чи офіційна пропаганда Донецька ліпить із цього клоуна кумира нації, визволителя народу русского – то є сумна річ. Бо які псевдореспубліки – такі в них і «лжедмітрії». Що є взірцем для кремлівських політтехнологів – то справжній антизразок для мінімально думаючого індивіда із соціуму.

Богдан Гаврилишин приклад людини, що зробила себе сама. Від лісоруба в канадських лісах до консультанта потужних корпорацій General Electric та Phillips. До радника президентів і держав. Достойний шлях в 90 років у всіх сферах, де б він не прикладав свою руку чи мозок.

Це історія людей, які народжуються з однаковими стартовими можливостями, але обраний ними шлях вирішує їхній розвиток, долю і, врешті-решт, життєвий підсумок.

Якби американський фотограф Марк Лайта випускав саме зараз свій нашумілий фотопроект «Створені рівними», він мав би в колекцію іще одну гарну пару. Кривавого головоріза і видатного економіста. Це було б так же ефектно, як католицька монашка і сутенер чи баптиський священник і прихильник ку-клукс-клану.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ