Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Про Надю Саченко, яка стрімко перетворюється на ТП.

За логікою номера один у списку «Батьківщини», всі українці повинні просити вибачення за те, що захищали свою Батьківщину від окупантів та їхніх поплічників. Що наші дівчата у вінках не виносили коровай, що наші хлопці не стали пити пиво з агресорами, а всі разом почали чинити опір і по пиці ворогові неслабо надавали.

Мені незрозуміло, чому після повернення з в’язниці Надя наполегливо просить українців прощати тих, хто розпорював животи, відрубував руки за татуювання, фотографувався з трупами тільки тому, що всі ці нещасні були патріотами і любили свою країну. Надя умиротворює лише українців. Але ніколи не звертається до Путіна щодо виведення військ, а Захарченку з Плотницьким не радить покласти зброю і прийти миритися на найближчий український блокпост.

Що стало з мізками цієї жінки – його в російській в’язниці висмоктали через солом’яну трубочку або Медведчук в підсобці досліди ставить? Чи поділяє Юлія Володимирівна і вся партія нісенітниці, який несе бренд і рекламне обличчя її політичної сили?

Мої відчуття такі, що скоро своїми монологами Надя наговорить собі ще й зірку Героя Російської Федерації.

І так. Я б із задоволенням подивилася, як Надя монолог про примирення повторить в обличчя мами і сина загиблого Вадима Пугачова. Саме його вбили Єрофєєв та Алєксандров, на яких виміняли Надійку. Або спілкується з тисячами інших мам і дружин, які втратили рідних людей. Зараз же її позиція – це просто «**льнік в телевізорі», коли якась знаменитість з метою або без несе дурниці в маси.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ