Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Надя Савченко настільки сувора, що працевлаштовує дружину Медведчука в спецслужби, прирівнює Антимайдан до Евромайдану. А ще депутат, який спить на своєму комітеті або взагалі на нього не з’являється, звинувачує в державній зраді та корупції своїх колег – Пашинського, Чорновіл, Винника. Заявила про це в ефірі NewsOne.

Напевно, Надійка ретранслює тези свого нового друга Медведчука і старі заготовки двох кремлівських пропагандистів, які колись працювади на «Інтері». Плюс, особисті образи. Одного разу я пішла на зйомку комітету оборони. На порядку денному стояли: питання інциденту в Торецькому, черговий закон про спецконфіскації та закон про ССО. Різношерсте зібрання вело предметну дискусію, Надійка кілька разів спробувала випендритися. Ті самі «вороги» попросили дівчину почитати регламент, щоби краще розуміти процедури проходження законів, трохи підучити матчастину. Надя надулася і після перерви на продовження комітету вже не прийшла. Не прийшла і наступної середи. Не голосувала навіть за включення закону про ті самі спецконфіскації до порядку денного.

А тепер ще по суті питання. Поки Надя оплачує прес-конференції в УНІАНі, щоби голосно заявити про єдині цінності тітушек і майданівців, поки з трьома сепаратистками організовує мітинги «солдатських матерів» під АП, та сама Таня Чорновіл діяла іншим чином. За часів Євромайдану навколо Тетяни в будинку профспілок натовпами ходили іноземні журналісти. Поки чоловік з дітьми терпляче чекав осторонь, Тетяна годинами пояснювала гостям, чому люди готові боротися до останнього, чому країну не влаштовує Янукович, чому б’ють журналістів і крадуть людей з лікарень. Краще за слова говорили про небезпечну реальність бинти і садна на обличчі жінки. Як би вчинила на її місці Савченко? Гордовито заткнула всім роти і сказала, що все даремно, пішли пити пиво в сусідній шинок.

Ніхто не зобов’язаний любити того чи іншого політика. Але істину знаходити потрібно. Є у Надійки факти зради Батьківщині або корупції – неси все в НАБУ. Там є десятки молодих детективів з хорошою зарплатою, готових розслідувати корупцію навіть матері Терези. Якщо все це порожні слова – займайся депутатською роботою, принось свої ідеї на комітет і предметно їх обговорюй. Однак Надюша очевидно обрала шлях Капліна, Лещенка, Добродомова, коли можна розповідати нісенітниці та не понести жодної відповідальності за якість слів.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ