Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Ну, звісно, жарти про Техас і пі**расів – це якийсь несмак. Як і порівняння – оце американські Янукович і Тимошенко, ха-ха-ха.

Є важлива річ, яка відрізняє нас від них. В американському Конґресі не є вирішальними шоумени типу наших парасюків, добкіних, савченко та іншої босоногоі гопоти. Що для нас нормальним було десятиліттями вирішити тишком-нишком вночі на Банковій, аби вранці розвести депутатський корпус для котят – є неприпустимим для конґресменів США. Саме тому там неможливі формулювання «клюєв накупив тушок», «кононенко всіх попросив», «президент всіх переграв», «договорняк заради договорняка», «взяли гречку».

Це у нас шоу і навіть немає адекватного закону про імпічмент президента. А в американській системі за двісті з ґаком років придумали і запобіжники, і механізми для впровадження демократії.

Партія так званого американського Януковича, яка взагалі-то є республіканською партією, – нормальна організація з низкою нормальних людей, зі здоровими поглядами на світ і стан речей в ньому. Тому вони не ходитимуть на двох лапках перед соратником Трампом, а ретельно слідкуватимуть за своїм іміджем, розвитком, перевагами над конкуретами з Демократичної партії. На це не зважають в Україні, бо у нас зазвичай переможець отримує все і його не судять. А в США перемога по суті – це всього лише старт серйозної роботи.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ