Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

США розширили санкції проти 81 російських компаній за агресію та підтримку бойовиків.  ЄС попри популяризацію лівацьких «антисанкційних» настроїв продовжив санкції проти росіян до березня 2017.

Саме так весь світ допомагає Україні, поки в самій державі всередині несоромно:

  1. Підтримувати бойовиків та проросійські настороі через «ІНТЕР».
  2. Створювати фейки і топити владу, політичні сили, як НФ, які доклали чимало сил для популяризації ідеї санкцій проти РФ.
  3. Народному депутату з іміджем антикорупціонера номер один не соромно дружити з російським олігархом, користуватися послугами російського банку, купувати квартиру у російського забудовника, користуватися грошима «коханої жінки», які вона заробила на розвагах росіян.
  4. Несоромно користуватися послугами елітних російських політтехнологів, але позиціонувати себе патріотом: Каплін, Добродомов, Береза-Бляхер.
  5. Несоромно просити через типове ЗМІ не надавати Україні безвізовий режим.
  6. Несоромно легалізувати список терористів «Миротворця» під виглядом мучеників таємних тюрем СБУ.
  7. На нарікання «чого заробляєте гроші в Москві» відповідати, що патріотизм сковує, а симпатії людські не мають кордонів.
  8. Називати перший гідний парад «совком».
  9. Імітувати з себе голодне студентство – «гроші на освіту, а не на війну».
  10. Робити усе, щоб власній країні було гірше і скоріше прийшов московський ґауляйтер. Питання чисто бабла і майбутнього місця під софітами в урядовому кварталі.

Це ті реалії, з якими щодня стикається країна зсередини. І ті моменти, коли розумієш, що найнебезпечніший ворог живе під боком, їсть з однієї тарілки, спить під однією ковдрою, а сам мріє про личаки, кокошник і нафтодолари.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ