Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Гарна ідея, яку я люто плюсую.

Аваков, Петренко, а до цього ГПУ виступили з пропозицією відредагувати «закон Савченко», який виявився щасливим квитком для вбивць, гвалтівників і маніяків.

Особливо гуманні няшки в фейсбуці махають, ніби стриптизерша в клубі ліфчиком, аргументом, що «один невинний вартий 10 засуджених за умисне вбивство», але я з цим категорично не згодна.

Кажуть, що «законом Савченко» (один рік в СІЗО як два роки в ув’язненні) скористалися близько 10 тисяч зеків, а у цілому його можна застосувати майже до 40 тисяч засуджених.

Я не хочу нікого лякати, але, як молодій панночці, мені не по собі, що одночасно в країні, де опинилася величезна кількість незаконної зброї на руках, на вулицях виявилися ще й тисячі сволот. Вбивця навряд чи стане добропорядним сусідом, який вирощує гортензії. Жорстокий ґвалтівник напевно не стане поважати дівчат більше, ніж до в’язниці. Серійний маніяк: окрема історія – хто пішов кривою дорогою двічі, піде туди ще.

У 95% випадків подібні ґомосапієнс повернуться назад в тюрму, попередньо позбавивши когось життя, гаманця або вчинивши акт наруги.

Ясна річ, що поліція не впорається з такою кількістю злочинів. На жаль, мені довелося рости на одній вулиці з такими рецидивістами. Їх не лякають копи, не лякає суд і тюремний побут. Вони калічили життя, а потім поверталися назад в колонію. Наша вулиця не приховувала радості, коли наш місцевий насильник отримував чергову тривалу ходку. Тиша і спокій в двох будинках та навколо – це, напевно, найголовніше після хорошого здоров’я.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ