Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Новий список міністрів від Блоку Порошенка не просто вражає. Від нього мурашки біжать, а волосся стає дибки. Ідея реформаторського Кабміну поступилася місцем ідеї засунути в уряд міністрів, відданих Петру Олексійовичу — як собака Хатіко, і згідливих — як наложниця арабського шейха.

Ну який з фармацевта Гліба Загорія ефективний міністр екології — в цій оазі потужної корупції по-українськи?

Чи Льоша Гончаренко, соплі якого досі згадують викладачі Одеського медінституту, — крутий керівник Міністерства охорони здоров’я?

Чи нардеп Олександр Співаковський, який виграв мажоритарку на окрузі №182 завдяки голосуванням у херсонських колоніях, — приклад реформування освіти.

БПП в черговий раз пробиває дно там, де здається, що пробити його вже неможливо.

Потім ті ж самі люди, які ведуть таких офігенних фахівців, — тупатимуть ніжками та розповідатимуть, що прем’єр і чужі міністри ні на що не спроможні та погані фахівці.

P.S. Після новини, що Льоша Гончаренко 100% буде міністром охорони здоров’я, вирішила зателефонувати своїй бабусі, записати рецепт «березівки».

«Березівка» для моєї бабусі універсальний засіб від усіх болячок — бронхіту, радикуліту, якщо ногу потягнуло, зуб заболів… Треба тільки в правильній пропорції накришити в добірну горілку гілочок і бруньок молодої берізки. Потім ховаєш цю смакоту на кілька тижнів в темне місце і вуаля).

Відчуваю, що після міністра Льошика медицина зовсім зів’яне, і порятунок хворого буде в руках самого хворого.

На яких смітниках БПП знаходить таких офігенних топ-менеджерів.

Пса породи Акіта-іну Хатіко в Японії вважають символом вірності Господарю
Пса породи Акіта-іну Хатіко в Японії вважають символом вірності господарю

БЕЗ КОМЕНТАРІВ