Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

VIP-спікер БЮТ Ігор Луценко випадково повідав найголовнішу піар-заготовку його політсили на осінь. Вбивство Шеремета. Цю тему «Батьківщина» з відкриттям нового політичного сезону буде юзати вздовж і впоперек.

Уже зараз популярний блогер, впізнавана серед парламентських журналістів особа промацує інформаційний ґрунт. Заодно приміряють на свій тулуб чорне пальто Шерлока Холмса.

Ще до оприлюднення перших результатів роботи слідчих, криміналістів, довірених осіб, Ігор нашпиговує ніжні народні вуха чутками і фантазіями. Логіка хлопця вельми проста.

Не написав Аваков оперативний блог щодо Шеремета – винен.

Висловив генпрокурор думку, що треба залучити до розслідування Паскала (хто ж винен, що справжніх фахівців з криміналу не так вже й багато) – явний мотив для вбивства.

Написав щось у своїй колонці Шеремет – можна вирвати цю фразу з контексту і прив’язати до розслідування.

Очевидно, в юності Ігор дуже багато дивився «Вулиці розбитих ліхтарів» і «Мєнти». Плюс партійна лінія – не гребують будь-якими способами для досягнення мети, навіть обсмоктувати тему некрофілії – далася взнаки.

Прогнозую у вересні-листопаді в парламентському залі купу банерів – «Ґонґадзе = Шеремет», «Влада вбиває Журналістів», «Свободу не спинити. Батьківщіна» – розвішаних по периметру сесійної зали, як оголошень на вулиці: про покупку волосся, продажу квартир і прийом мотлоху.

Мета – боляче вдарити по силовому корпусу, нівелювати всі плюси і напрацювання останнього часу: розслідування, гучні арешти, мінімальні реформи.

Паралельно домагатися перевиборів. Зокрема, через «бездіяльність правоохоронців».

Підкріпити все вищевказане «тарифним геноцидом». Щоби домогтися підтримки більшої частини аудиторії.

Всі ці складові допоможуть Юлі та Наді вийти в прем’єри і диктатори.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ