Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Все, що потрібно знати про так званий «тарифний майдан», а також парламентських сученьок Ляшка, Юлю, Добродомова і Дерев’янка.

1. В Інтернеті «тариф-майдан» підтримують Вілкул і видатні регіоналівські бл**ді леді Олена Бондаренко і Олена Лукаш. Остання видала пафосну промову, що «на протесті ця влада прийшла, з протестом і піде». Збіг? Не думаю.

2. Про організаторів. Показовим є приклад Одеси, де натхненниками акції стали лівак-корупціонер Василь Волга, який недавно відкинувся із зони, а також організатор сепаратистського движу на Куликовому полі якийсь Моріс Ібрагім. Прямо таки, найбідніші і кристально чесні.

3. Участь в акції профспілок Волинця і профспілок Фірташа – такий собі індикатор будь-якої акції. Підуть куди завгодно, лише б спонсора відстояти. Не було у нас і немає сильних профспілок за прикладом польської «Солідарності» Валенси. Наші профспілкові амеби не здатні боротися за права і можливості навіть у власній конторі. Це давно така собі служба політичного ескорту. Хто гроші заплатив, у того тверкінґ на колінах і танцюємо.

4. За відчуттями дуже схоже на зимовий псевдомайдан в готелі «Козацький». Там теж Юля збирала маргінез і загрожувала покласти владу на лопатки. Відчутно тільки, що організатори зробили якісь висновки і встановили фейс-контроль. Алкоголіків і бомжів стало менше, а ось намальовані плакати і покупне екіпірування за відчуттями дуже схожі. «Сотники» в Маріїнських кущах так само складають списки активістів))

5. «Тарифний майдан» – це, в першу чергу, удар по Гройсману. Так популісти завалять роботу ради з виявлення фінансових операцій, заблокують виплати. Потім скажуть, що все хріново і зажадають перевиборів. Потім вже настане черга президента, якого зжерти теж можна. В цьому випадку повертаємося до пункту 1, розуміємо чому так раді Лукаш і Бондаренко.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ