Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Не подарували, а позичили. Позичила мама, гёрлфренд, випадковий депутат з фракції… Метод Лещенка-Заліщук, як приховати чорні доходи і по-лисичому ухилятися від відповідальності, поставлений на потік. Про це свідчать перші електронні декларації.

Кілька днів тому я так і не зрозуміла хронологію покупки 8 квартир для «бухгалтера Луценка». Позичив Загорій без відсотків величезний кредит жінці пенсійного віку. Жінка зробила ремонти, борг повернути не змогла – повернула позику квартирами. Нелогічна і занадто складна історія.

Або ось – є депутат «Волі народу» Сергій Мартиняк. Багатий мужик, у якого натільні хрести по півмільйона гривень за штуку. Позичив 11 мільйонів у депутата Поплавського. Не знала, що бездарний спів, ректорство і шароварна програма про вареники на «Тонісі» – такий прибутковий бізнес.

Раніше півцарства віддавали за бойового коня. У нинішні часи можна сміливо клепати стартапи з позик для товстосумів заднім числом.

Але іронія долі наступна. Після того, як НАБУ видало індульгенції Лещенку та Заліщук, воно не може пред’явити претензії Загорі або Мартиняку, оскільки це буде розцінюватися, як розправа, конкурентна боротьба, вибіркове правосуддя тощо.

Коротше кажучи, НАБУ потрапило в свою ж пастку.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ