Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Короткий огляд, як змальовують Україну в російських ЗМІ. Найпопулярніші теми за два дні.

1. Збоченці з «Торнадо». Маніпулюють і підводять до висновків, що всі добробати – це пропащі шахраї та насильники, які все це робили під прикриттям Києва. Паралельно йде тема про визнання «Азова» терористичною організацією в «ДНР». Порівнюють, що там нацики, ультраси, відповідно майже «Торнадо».

2. Дуже багато Наді та «голодуючих солдатських матерів». Як їх ображають, пригнічують, зневажають. Надю в Києві взагалі ні у що не ставлять і витирають ноги.

3. На головному українському курорті – Одесі – все погано: баби галопом скачуть на людей, каналізацію прорвало, в море одні нечистоти. Паралельно цитують Поклонску про розквіт туризму в Криму.

4. Звичайно, «цвях програми» – «українські ДРГ». Особливо радують коменти експертів і політиків Мордора. Мій фаворит, лідер партії «Родіна» та його пропозиція стріляти українців, як «скажених собак».

5. Багато Плотницького. Якого позиціонують як жертву терактів українців і жертву політичних репресій через виклик до Подільського райсуду. «Не змогли вбити, хочуть добити», – роблять висновки журналісти Росії.

6. Окремий рядок – заяви віп-спікерів Держдуми, керівника російського РНБО, Путіна. Маніяки та садисти в порівнянні з ними – просто еталон мислення і моралі.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ