Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Віктор Янукович назвав міфом вкрадені самим собою і соратниками мільярди.

Так би хотілося назвати Януковича міфом і страшним сном. Але ось він власною персоною — абсолютна і незаперечна реальність. Яку багато хто серед наших бабусь/тіточок свого часу вважали мужньою. А потім із задоволенням вручили йому ключі від усіх замків, обравши президентом.

Я не люблю коментарів Януковича. Будь-яких: без приводу та просто задля нагадування  — що він існує і йому дуже непогано живеться.

Це нагадує ситуацію, коли хворий переміг якусь тяжку форму раку, але він постійно пам’ятає про загрозу рецидиву, і це штормить його психіку.

Позавчора, на другу річницю офіційної анексії Криму безліч наших політиків і журналістів потягли в Інтерконтиненталь холуйствувати перед перед Борисом Ложкіним і його літературними талантами. Ну, написав трошки хлопець інсайду,  і що?  Умовисновки Ложкіна про чинник Росії, оцінки бізнесменів і політичних топів не відкрили Америки для тих, хто ґрунтовно цікавиться політикою і закулісними війнушками політичних кланів.

Що залишилося в пам’яті обивателів, яким розповіли, як 600 віп-персон, котрі відпочивали в дорогому готелі? Те, що пафос, гедонізм і обжерливість залишилися незмінні з часів Януковича.

Віктор Янукович сидить у своєму елітному маєтку в Барвисі. Спостерігає, як наступники гуляють у його ж улюбленому готелі  — і йому цілком комфортно і спокійно. Через тиждень багато з депутатів, які потяглися за безкоштовними канапе і шампанським у Інтерконтиненталь, знову голосуватимуть за закон 4057 в другому читанні, про спецконфіскацію грошей Януковича.

Ось там і побачимо, хто за що вболіває, хвилюється і яким його зобразять у майбутніх мемуарах. Не авторства Бориса Ложкіна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ