Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналіст
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Учора вночі папуга жако Міхо вирішив «добити» Авакова і видав в ефір сенсацію про «незаконні збройні формування».

Усе б нічого, якби не одна випадковість. Таке формулюваннячко регулярно використовують російські ЗМІ та російське МЗС, якщо йдеться про добровольчі батальйони, які давно інтегрувалися в МВС чи Міноборони. Друге, президент Порошенко більше року періодично нагадує про непотрібність і необхідність розпустити добробати.

Сьогодні багато істеричок у мережі пестять Саакашвілі, але рвуть горло «а шо Аваков зробив?»

Нагадую. Ранньої весни 2014 року, коли Петро Олексійович відмовився від можливого прем’єрства і пішов у політичну теплицю нарощувати рейтинг для однотурової перемоги, а Михайло Саакашвілі виступав в ролі запрошеної зірки на з’їздах партій, Аваков створював Нацгвардію і добровольчі батальйони. Доки наша армія збиралася з духом, а з боєздатних бригад були хіба – 95-а і 79-а, добровольці дали доброго прочухана окупантам не в одному місті Донбасу.

Тріумфальна хода добробатів тривала аж до Іловайська, де загинуло нелічено хороших хлопців з «Донбасу», «Дніпра», «Азова», «Правого сектора». До речі, досі невідомо: де зараз перебуває і чи відповість за законом улюбленець президента, генерал-лейтенант Петро Литвин, котрий ганебно втік з професійною армією за кілька днів до найкривавіших розстрілів Іловайська?

Справа Іловайська і загибелі найкращих добровольців завжди будуть на совісті президента Порошенка. Нормальні громадяни також не повинні забувати ту страшну трагедію і відсувати її на задній план заради чергової порції істерики грузинського гостя.

Для особливо кмітливих хочу нагадати. Не було б у природі добровольчих батальйонів, які гинули на Донбасі заради збереження Одеси та Харкова, – хто знає, можливо, прес-конференції біля пам’ятника Дюку давали би губернатор Моторолла або Захарченко.

  • Юрій

    Чергова полум`яна ідіотка на нашу голову. Лайтова версія поетеси Заславської, яка теж до Мотороли нерівно дихає.