Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Після насиченого робочого дня вирішила переглянути поіменний список нового уряду.

Прізвище одного із наступників викликало усмішку в стилі «я знаю всі ваші брудні секретики». Вслух його не називатиму, щоби потримати інтригу і пограти в задачку на логіку. Але натякну, що людина мала досвід перебування в шести різних політичних силах і очолює одне зі стратегічно важливих міністерств.

Діло було в листопаді минулого року. Наш міністр Х саме балотувався на посаду мера одного із найкрасивіших українських міст від президентської фракції. Він був настільки переконаний у своїй перемозі в другому турі, що в день голосування написав пост на фейсбук, що уже спакував половину речей і готовий їх перевозити. А ще попрощався зі своїми працівниками…

Однак не судилося, бо мером там став кандидат від «Свободи».

Ця поразка настільки вразила цього чоловіка, що він на три тижні «пішов у депресію». Із помічниками він спілкувався методом есемесок: питав, що на комітеті, давав доручення…

Коли трохи пізніше постало питання про переформатування уряду Арсенія Яценюка з першим віце-прем’єром Віталієм Ковальчуком, у нашого об’єкта раптом з’явилися міністерські амбіції.

 – Наш шеф хоче хоч щось отримати. Може піти куди-завгодно,  – казали тоді його асистенти.

Сьогодні цей чоловік прийшов у гарній напрасованій сорочці та синьому піджаку. Він дебютував як переможець, як молодець, на чолі дуууже важливого міністерства.

Не знаю, яких очікувати від нього реформ, але особа дуже цікава.

Я би зняла серіал і відвела йому там якусь характерну роль. Фільм «Уряд по-українськи» міг би бути значно цікавішим, аніж данський серіал про тамтешніх урядовців ).

Ігор Насалик

Довідка «Інформаційного акценту». Не виключено, що йдеться про  заступника голови парламентського комітету з питань ПЕК Ігоря Насалика, який очолив Міністерство енергетики та вугільної промисловості в новому уряді Володимира Гройсмана.

У Верховній Раді депутат Насалик належав до фракції БПП. У парламентах попередніх скликань змінив кілька різних політичних сил, зокрема, був у Блоці Юлії Тимошенко, Українській народній партії, «Нашій Україні», «Регіонах України».

Ігор Насалик двічі обирався мером міста Калуш на Прикарпатті. У 2014 році балотувався на пост столичного міського голови від Радикальної партії, але програв вибори. Наступного року він поступився у боротьбі за крісло мера Івано-Франківська.

У ЗМІ новопризначеного очільника Міненерго називають мультимільйонером і висловлюють припущення, що він міг бути одним зі спонсорів Блоку Петра Порошенка. Має вісім автомобілів, серед яких Bentley, Porsche, Mercedes. Захоплюється їздою на спортивних мотоциклах і катерах. Якось навіть придбав літак.

Професійно займався атлетичним бодібілдингом, бронзовий призер чемпіонату України 2013 року. Брав участь у міжнародних змаганнях.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ