Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

В країні спочатку гине сотня людей на Майдані. Потім 10К внаслідок бойових дій на Сході. Все це значною мірою трапилося через «накачку» населення ЗМІ. Зокрема, «Інтером». Ніколи не забуду, як у Будинок профспілок ходили журналісти «Інтера», жерли там, пили, відпочивали, а потім видавали в ефір сюжети про упирів, які б’ють ніжний «Беркут».

Варто було з’явитися переписці лисого транса Матильди про пропаганду і штучних кумирів нації, драматургія почала розвиватись так.

МВС звернулося до СБУ з проханням перевірити антидержавницьку діяльність «Інтера» та вислати Шувалова додому.

СБУ сказало: ми все знаємо, ми працюємо. Хай розбирається Нацрада.

Нацрада: У нас немає повноважень, щоби забирати ліцензію.

Мінстець: неприпустимо порушувати право на свободу слова.

«Інтер» звернувся до силовиків з проханням розібратися із «перешкоджанням» свободі слова.

Паралельно Каплін та Добродомов, викормиші «Інтера», вилазять в ефіри і викидають порцію лайна на НФ. Оскільки саме НФ сьогодні відніс заяви до СБУ з вимогами вислати Шувалова та розібратися зі згаданими борцунами.

В якості вишеньки на торті вилазить Тимошенко, Лещенко та інші, тиражують тези про «страну в апаснастє» через підкопчений «Інтер».

В умовах повної інфантильності, державного безсилля, зацікавленості різних сторін – справедливості годі чекати. Можна далі бути «прагматиком», пити з російськими військовими на передку, як те описувала Столярова, балансувати на межі емоцій і гнути свою лінію. 10К мертвого населення – то пусте, баби ще народять.

Навіть не уявляю, що має ще скоїти «Інтер», щоби за нього серйозно взялися і вправили мінімально мізки.

За що отримують гроші СБУ, Нацрада і Мінстець, якщо вкотре клацають дзьобами вхолосту?

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ