Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Годованець Маші Столярової – Добродомов – спільно із найзнаменитішим жиголо країни Лещенком качають нову тему. Про так званих викривачів. Про законопроект 4038а, який написали кремлівські балалаєчники і «євроквартирісти». Вперше заговорили ще в липні, коли проект тільки внесли в Раду.

Але вчора Добродомов з Лещенком протягнули своє творіння через антикорупційний комітет і рекомендуватимуть Раді ухвалити його в першому читанні, про що задоволений Дмитро пише у своєму Фб.

Якщо коротко описати суть законопроекту, він пропонує закріпити голослівне звинувачення. Тобто, Павликом Морозовим бути вже не соромно, а навіть престижно. Без побоювання бути засудженим за наклеп та ще й з гарантією матеріальної підтримки з бюджету.

Автори пропонують оплачувати балаканину «викривачів» з «джерел формування спеціального фонду державного бюджету в розмірі 10%».

В результаті закон на практиці може виглядати так. Я живу в хрущовці, мені не подобаються мої сусіди. Я вишукую непрямі докази, маніпулюю і зображаю одного сусіда педофілом, другого – сутенером, а сімейну пару навпаки – доґхантерами, оскільки один раз бачила, як вони випадково вдарили свою таксу дверима. За нахабну брехню мені ще й гонорар передбачений – я спочиваю на лаврах і п’ю коктейлі на кращих пляжах.

До речі, приклад Миколи Гордієнка, як «викривача» за версією Дмитра Добродомова – далеко не кращий. Після оприлюднення переписки Столярової стало зрозуміло, що колишній глава Держфінінспекції зіграв ключову роль в дискредитації колишнього прем’єра Яценюка. У кулуарах депутати окремих фракцій, які мріють про перевибори, – не приховують, що Микола Григорович їхній дорогий, але ефективний піар-проект.

Я так розумію, Лещенко треба терміново відремонтувати квартиру перед анонсованим весіллям. Добродомов за інерцією продовжує грати на балалайці перед московськими кураторами. Тому такий поспіх і протягування через антикорупційний комітет абсолютно мутного законопроекту.

Є лише одне запитання: Столярова і «міністерство інформації ДНР» схвалили вже 4038а чи ні?

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ