Ілон Маск попередив про катастрофу через роботів
Ілон Маск попередив про катастрофу через роботів

Американський винахідник, засновник компанії з виробництва космічної техніки SpaceX Ілон Маск застеріг, що масове впровадження роботів позбавить людей роботи. Про це інформує Кореспондент.

За словами Маска, уже в недалекому майбутньому люди масово залишатимуться без роботи через роботів. На цьому тлі легендарний винахідник закликав поквапитися з впровадженням базового доходу в усіх галузях працевлаштування.

Крім того, він наголосив, що насамперед зміни торкнуться робочих спеціальностей, де роботів уже сьогодні активно залучають.

«Людям доведеться змиритися з тим, що їх робочі місця займуть роботи. Нам всім доведеться навчитися співіснувати в симбіозі з просунутим штучним інтелектом», – спрогнозував винахідник.

На його думку, справа не обмежиться робочими спеціальностями, а перспектива базового доходу, в кінцевому рахунку, може торкнутися кожного.

«Є дуже велика ймовірність, що все завершиться масовим впровадженням універсального базового доходу, або чогось подібного. І цим люди будуть зобов’язані роботам», – стверджує засновник SpaceX.

Також він підкреслив, що у більш віддаленому майбутньому нейромережі будуть здатні замінити людей навіть творчих спеціальностей. Більше того, вони виконуватимуть за них роботу навіть краще.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ