Під Києвом горить нафтобаза: зайнялися 8 резервуарів загальним об’ємом 900 кубічних метрів. Також горять декілька невеликих ємностей. Про це повідомляє 5 канал.

Для гасіння полум’я підготували 25 тонн піни, але з її допомогою не вдалося загасити полум’я. Приборкати вогонь намагаютсья дві сотні  рятувальників, три пожежні потяги та  майже півсотні одиниць спецтехінки. Як повідомив міністр внутрішніх справ країни Арсен Аваков у своєму мікроблозі в Twitter, підняли по тривозі Нацгвардію України.

Пожежа триває вже 15 годин. У понеділок увечері  зайнялися 4 резервувари, станом на шосту ранку горіло сім. Внаслідок масштабної пожежі постраждали п’ятеро людей, зокрема, один рятувальник та чотири працівники підприємства. Двоє з постраждалих знаходяться у дуже тяжкому стані. У них опіки майже 90% тіла.

Представник компанії власника-нафтобази заявив, що серед  причин займання розглядають і версію умисного підпалу. В Держслужбі з питань надзвичайних ситуацій можливих причин поки не озвучують. Тим часом міліція розпочала кримінальне провадження за статею «Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах».

Відомо, що на даний момент на нафтобазі може перебувати близько 15 тис. т нафтопродуктів і високоактивних компонентів палива. Крім того, в одному комплексі з нафтобазою знаходиться і газонаповнювальна станція з резервуарами для зрідженого вуглеводневого газу. Його загоряння загрожує сильним вибухом.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ