Тату
Чоловік з татуюванням

Відвідувачів, які мають на своєму тілі татуювання, не пускають у місця громадського купання більше половини японських готелів. Такого висновку дійшли дослідники з Національного агентства з туризму Японії після проведення урядового опитування, пише «Навколо світу».

З’ясувалося, що в результаті заборони місцевим жителям із татуюваннями з’являтися в громадських лазнях і басейнах (татуювання в країні асоціюються з якудза – організованою злочинністю) 56% готелів по всій країні запровадили такі ж обмеження для туристів. Тільки 31% закладів пускає татуйованих осіб. А представники 13% готелів заявили, що готові пустити людей із татуюваннями в тому разі, якщо вони прикриють натільні малюнки.

Одним з найяскравіших інцидентів, пов’язаних із забороною купання в громадських місцях людям з татуюваннями, став випадок Ерани Брюертон, 60-річної мешканки Нової Зеландії, представниці народності маорі. У 2013 році її не пустили в громадську лазню в Хоккайдо через традиційні татуювання на обличчі. Жінка, яка приїхала на академічну зустріч, присвячену мовам корінних народів, заявила, що не звикла до подібного ставлення до її тату.

Нове урядове дослідження збіглося в часі з наміром влади збільшити кількість туристів, які відвідують Японію до 20 млн на рік до Літніх Олімпійських ігор-2020. Зазначимо, цього року країну вже відвідали понад 15 млн туристів, багато з яких серед причин візиту називали бажання скупатися в гарячих джерелах.

Читайте: Чим більше тату на тілі людини, тим вона агресивніша, – вчені

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ