McDonald’s
McDonald’s

Американський концерн швидкого харчування McDonald’s подав документи для отримання відповідної ліцензії в Ірані з метою відкрити мережу своїх закладів в Ірані. Як відомо, днями керівники Ірану та шести світових держав-посередників домовилися про умови скасування західного торговельного ембарґо. Тож найбільший глобальний гравець на ринку фаст-фуду поспішає застовпити за собою великий ринок, на якому поки що відсутня конкуренція.

Ресторани мережі McDonald’s мають неабияку популярність серед іранців, які подорожують за кордон. Ще на початку 1990-х були плани щодо відкриття філій McDonald’s в Ірані, однак тоді ця ініціатива спричинила протести в консервативних колах суспільства, де мережу ресторанів назвали «символом американського імперіалізму».

Додамо, найбільші американські мережі швидкого харчування останніми роками стикнулися з відтоком клієнтів та дедалі популярнішим трендом здорового харчування. Як кажуть аналітики, хоча McDonald’s із його 36 тисячами філій по всьому світу залишається гігантом галузі, його імідж розсипається на очах, а клієнти віддають перевагу меншим мережам, що культивують образ «якості, яка вартує своїх грошей».

За матеріалами агенції Німецька хвиля

Читайте: 5 секунд, аби відвернути фінансовий штопор: у McDonald’s вигадали, як зменшити падіння продажів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ