Росія знищуватиме санкційні товари на кордоні
Росія знищуватиме санкційні товари на кордоні

Процес знищення сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства з США, країн Європейського Союзу, Канади, Австралії та Норвегії, зніматимуть на відео. Відповідне розпорядження дав глава російського уряду Дмітрій Медведєв, передає Хвиля.

«Знищення забороненої до ввезення продукції виробляється в присутності не менше двох незацікавлених осіб. Знищення в обов’язковому порядку фіксується за допомогою відеозапису, фото- і кінозйомки із зазначенням дати і часу їх проведення», – йдеться у документі.

Також передбачено, що заборонена до ввезення продукція знищується незалежно від того, чи встановлено особу, яка завезла в Росію таку продукцію. Згідно з постановою, заборонена продукція підлягає негайному вилученню та знищенню після оформлення протоколу про факт вилучення.

Цим займатимуться уповноважені посадові особи Федеральної митної служби, Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду або Федеральної служби з нагляду в царини захисту прав споживачів і добробуту людини.

Нагадаємо, 29 липня прес-служба Кремля повідомила, що з 6 серпня знищуватиме на кордоні сільськогосподарську сировину і продукти з країн, які запровадили санкції проти РФ.

Читайте: Росія вирішила бути «взаємною» і готує санкції проти ЄС

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ