Прем'єр-міністр РФ Дмітрій Медведєв
Прем’єр-міністр РФ Дмітрій Медведєв

Прем’єр-міністр РФ Дмітрій Медведєв заявив, що Москва готова захищати росіян за кордоном «від утисків з боку місцевої влади або організацій». Про це він сказав під час Всесвітнього форуму «В єдності з Росією», – повідомило агентство УНІАН.

«Ми будемо відстоювати ваші права та інтереси у будь-якій точці світу, захищати від дискримінації, від утисків з боку місцевої влади або організацій, якщо це буде необхідно, сприяти у вирішенні соціальних питань, включаючи пенсійні питання та питання медичного страхування, допомагати іншими можливими способами», – заявив російський прем’єр.

«Ми повинні захищати своїх людей, своє громадянство, свою історію і культуру. І скажу таку, може, дещо пафосну річ, але вона, мені здається, дуже важлива: я хочу, щоб ви, як і всі інші громадяни нашої країни, відчували кожну хвилину, що за вами стоїть Російська Федерація – країна, яка не залишала і не залишить, як це було і в Південній Осетії, і в Криму», – наголосив Медведєв.

Нагадаємо, Мінфін Росії запропонував значно зменшити видаткову частину бюджету анексованого Криму. Це означає, що зменшиться фінансування соціальної підтримки громадян, забезпечення їх доступним житлом, охорони здоров’я, освіти, сільського господарства та інших соціальних програм.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ