Медики зауважили, що гарячий шоколад є не лише смачним, але і корисним напоєм
Медики зауважили, що гарячий шоколад є не лише смачним, але і корисним напоєм

Дослідження довели, що вживання гарячого шоколаду допомагає підтримувати на належному рівні розумові здібності і поліпшити загальний стан інтелектуального здоров’я – передає портал NEBOLEI.

Учені з’ясували, що у гарячому шоколаді є більше антиоксидантів, ніж у вині або зеленому чаї. Крім цього, вживання цього напою – це смачний спосіб отримати для організму потужні антиоксидантні властивості шоколаду. Щоправда, коли відбувається нагрівання гарячого шоколаду, частина антиоксидантів вивільняється.

Крім того, гарячий шоколад допомагає боротися з такими неприємними явищами, як стрес, депресія і тривога. Завдяки цьому напою, який стимулює ендорфін, тобто «гормон щастя», поліпшується настрій і підвищується життєва енергія.

Також завдяки вмісту флавіноїдів зменшується ризик виникнення серцево-судинних захворювань за рахунок зниження артеріального тиску і поліпшення функціонування кровоносних судин. Тим не менше, гарячий шоколад необхідно пити в помірних кількостях, оскільки в ньому міститься цукор і насичені жири.

Ви можете здивуватися, але гарячий шоколад допоможе досягти бажаної мети і скинути зайві кілограми. Якщо його грамотно приготувати, гарячий шоколад буде смачним і низькокалорійним напоєм, яким можна насолоджуватися кожен раз, якщо з’являється бажання купити шоколад.

Гарячий шоколад, який слід вживати не більше двох чашок щодня, має низку переваг і служить свого роду певними ліками. Головне – обмежити додавання цукру, оскільки менше цукру в напої, тим краще для здоров’я.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ