Медики прокоментували поширену думку про корисність 2 літрів води на добу
Медики прокоментували поширену думку про корисність 2 літрів води на добу

Медики пояснили, чи справді корисно випивати два літри воду на добу, як це думає значна частина суспільства. Про це інформують Цікавості.

Інформацію про користь такої норми повідомила ще 1945 року національна рада з продовольства і харчування США. Саме ця думка поширилась, ставши нормою. Цей показник у 2-2,5 літри вивели з розрахунку загальної кількості рідини, яка необхідна для підтримання функціонування тіла і мозку, оскільки перше складається на 70% з води, а другий – 80%.

Нині фанати здорового харчування дотримуються цієї норми  як і люди, які дотримуються дієти, які вважають, що вживання двох літрів води сприяють насиченню, а як наслідок допоможуть швидше втратити зайву вагу.

Щоправда, на думку американських дослідників, насправді людина мусить враховувати у своїх розрахунках норми вживання води всі види рідин, враховуючи навіть суп, який здатний краще втамувати голод і продовжити відчуття насичення на певний період.

Також фахівці стверджують, що люди, які регулярно займаються спортом, повинні випивати більше води, оскільки фізична активність і потреба організму в рідині є порівнянна і взаємозалежною.

У підсумку досліджень експерти наголосили, що норма води для кожної людини є суворо індивідуальною і залежить від стану її організму і способу життя.

Читайте: Учені дізналися, звідки на Землі з’явилася вода

БЕЗ КОМЕНТАРІВ