У Криму може розпочатися нова хвиля арештів активістів
У Криму може розпочатися нова хвиля арештів активістів

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов в інтерв’ю КримЅОЅ повідомив, що у Криму очікується нова хвиля арештів активістів.

«Ми очікуємо, що найближчим часом пройде нова хвиля арештів, причому саме активістів. Ми точно знаємо, що переслідування і арешти за релігійними ознаками будуть продовжуватися. Силовики нам відкритим текстом кажуть, що арешти в Строганівці і Кам’янці не останні в так званій «справі Хізб ут-Тахрір». Більш того, вони нам радять, мовляв, не втручайтеся і не захищайте їх, щоб самим не потрапити під роздачу», – заявив Джелялов.

Також він підкреслив, що нині російські силовики не виявляють великої активності в Криму, щоби завдати несподіваного удару. До того ж, заступник очільника Меджлісу наголосив, що активність і увага до нього з боку окупантів-силовиків «завжди тримали в тонусі».

«Що стосується мене, останнім часом жодних дій із боку влади не проводиться… Але у мене, як і у багатьох інших колег, загальне відчуття, що саме це і насторожує. Активність і увага з боку силовиків завжди тримали тебе в тонусі, а зараз відчуття, що дають розслабитися, щоб потім раптово себе проявити», – зізнався активіст.

Нагадаємо, 26 квітня 2016 року так званий Верховний суд Криму заборонив діяльність Меджлісу на території анексованого півострова. 29 вересня Верховний суд РФ відхилив апеляцію захисту і підтвердив визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ