Мер Конотопа Артем Семеніхін
Мер Конотопа Артем Семеніхін

Підготовлений телеканалом «Россия 24» сюжет – чергова грубо зліплена маячня кісєльовського розливу: абсолютно відсутня логіка, а уся інформація на 100 відсотків не відповідає дійсності та є маніпуляцією. Про це виданню Інформаційний Акцент заявив міський голова Конотопу «свободівець» Артем Семеніхін, коментуючи сюжет російського каналу, в якому його називають «нацистом» та «фашистом».

За словами мера Конотопу, закиди щодо буцімто його конфліктів з єврейськими організаціями міста виїденого яйця не варті, як і весь сюжет так званих російських журналістів.

«З юдейськими організаціями міста у нас нормальний робочий діалог, у мене було кілька зустрічей уже після обрання мером, і жодних зауважень чи претензій ні в кого немає. Як і всюди, у нашому місті є проросійські сили, які намагаються розігрувати карту створеного Кремлем брехливого іміджу «Свободи», мовляв, ми якісь нацисти й фашисти. Ця маячня і московські штампи у виконанні «Росія 24», «lifenews», Кісєльов ТВ – стандартний набір сміттєвих московських ЗМІ. Так, ми шануємо вояків УПА, Бандеру, Шухевича, бо вони боролися за Україну і воювали з тими ж нацистами, большевиками. Ба більше, пошановуватимемо борців за Україну і далі та щодень відновлюватимемо історичну справедливість», – заявив Семеніхін.

За його словами, так звані активісти, на яких часто посилаються московські ЗМІ – відверті сепаратисти: «Є такий собі Нічаєв – людина зациклена на тому, аби знищити Україну як таку. Коли був збитий літак з українськими десантниками – ця істота від радості пішла в запой. Ще один – Безручко – син співробітниці міськради, яка потрапляє під люстрацію. Власне, вони вирішили розкрутити тему міжетнічних стосунків, аби себе захистити. Але їх нічого не захистить – мені нема різниці, хто є хто, якщо людина не живе за законом, то вона не має працювати у владі. Це спротив «старої еліти». Тому зважати на недолугі закиди не варто.

У нас зараз абсолютно прозоро розподіляються міські кошти, усі закупівлі, які здійснюються на суму більше 3 тисяч гривень, відбуваються під камеру. Люди бачать, як, що і де купується. Абсолютна відкритість, прозорість і відсутність можливості красти, без сумніву, спонукає аутсайдерів останніх виборчих перегонів підспівувати агресорові», – додав мер Конотопа.

 • Артем Степаненко

  Нажаль тут “кісєльовщина” і справді показала істину. Давно вже треба Сволоту с України гнати, вони тільки й роблять, що картинку для РФського ТБ. Вбивають солдат під радою, Мірошніченко взагалі б’є дружину вагітну, Семеніхін з іншими сволотівцями віджимав житло в бійців АТО…Цирк а не партія, тільки слова патріотичні, а справи зрадницькі.

 • Laura Kolosovska

  Славне історичне містечко Конотоп знову московитам в горлі застряло… Так тримати, Артеме! Свободу не спинити!!!

 • Василь Петрович

  Як різко він про рос. ТВ. Хоча тут, може, не хотячи, правду сказали про сволотівця. А що то за партія – всім відомо: проригівські, промосковські провокатори на чолі з одіозним Тягнибоком. А ганебну провокацію з чотирма смертями під ВР вже ніхто не пам’ятає, що віддає голоси за отаких “мерів”? Гнати це “чудо” з мерії і з Конотопу взагалі. Ксенофоб, юдофоб, регіоналівський супутник

 • Виктор

  пидор тв