Керманич Севастополя вивіз свій бізнес в Україну

Самопроголошений мер тимчасово окупованого Севастополя Алєксєй Чалий вирішив «евакуювати» свої підприємства з анексованого півострова на територію материкової України. Про це у Facebook повідомив власник телеканалу ATR Ленур Іслямов.

«8 листопада на пропускному пункті «Чаплинка» активісти зупинили вантажний автомобіль, що їхав із Севастополя. Перевозив електро-технічне обладнання на материкову частину України. Відправником є ​​підприємство «Таврида-Електрик». За інформацією активістів, воно належить самопроголошеному меру міста Севастополя Олексію Чалому», – написав Іслямов.

Крім того, у водія було два пакети документів, у яких відрізнялися відправники та назви підприємств. За словами керманича, керівництво підготувало два пакети документів для перетину кордонів, оскільки «Росія не визнає українські документи, а Україна російські».

Наголошується, що на пропускний пункт приїхали співробітники правоохоронних органів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 вересня кримські татари разом з активістами «Правого сектора», «Самооборони» та інших організацій почали блокаду  вантажного транспорту в Крим з вимогами до окупаційної влади звільнити політв’язнів, надати доступ на півострів правозахисникам і припинити переслідування кримських татар.

Читайте: Поклонська готує камери для причетних до продуктової та енергетичної блокади Криму

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ