мер Полтави Олександр Мамай
У справі свого екс-заступника Трихні Мамай виступає у ролі свідка

У Мережі з’явилося відео, на якому мер Полтави Олександр Мамай намагається «домовитися» з суддею Октябрського райсуду Ларисою Гольник про закриття корупційного адмінпровадження проти нього, передає NEWSru.com.

Відео продемонстрували у Київському районному суді під час слухання у справі колишнього заступника міського голови Полтави Дмитра Трихни, якого судять за спробу дати судді хабар.

Пізніше відеоролик, знятий за допомогою прихованої камери, оприлюднив адвокат Роман Маселко на своїй сторінці у Facebook.

«Ця суддя не лише виявила принциповість під час розгляду справи про корупційне правопорушення щодо мера Полтави – Мамая, але й коли почали надходити натяки «порєшать» справу – звернулась у правоохоронні органи і задокументувала ці спроби», – написав адвокат.

За словами Маселка, Гольник написала два звернення у Раду суддів про тиск на неї, однак не отримала жодної реакції.

Як відомо, Трихні інкримінують дачу хабара посадовій особі – судді Ларисі Гольник, яка вела судову справу Мамая. Згідно з нею, мер Полтави надав своїй падчерці дозволи на встановлення торгових павільйонів без відповідних процедур, використовуючи службове положення.

Згодом Мамай заявив, що суддя сама вимагала у нього хабар, натомість Гольник звинуватила Трихну. У справі свого екс-заступника Мамай виступає у ролі свідка. Наразі провадження проти міського голови Полтави закрили.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ