хабар
На Львівщині за хабар судитимуть мера міста Сколе

Прокуратура Львівської області передала до суду кримінальне провадження щодо обвинувачення мера міста Сколе у хабарництві. Як повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням міського голови міста Сколе Львівської області та юрисконсульта цієї ж міської ради у вимаганні неправомірної вигоди.

Обох посадовців затримали 10 серпня цього року. Вони за попередньою змовою вимагали та отримали від підприємця неправомірну вигоду в сумі 18 тис. грн. За вказану суму коштів вони пообіцяли останньому сприяти перемозі в конкурсі про передачу в оренду об’єкта комунального майна, зменшення орендної плати за користування цим приміщенням та в подальшому його викупі.

17 листопада обвинувальний акт за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (отримання неправомірної вигоди), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України, скеровано до суду. Мер Сколе відсторонений від посади, а на його майно накладено арешт. За вчинення вказаного кримінального правопорушення, передбачено покарання на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ