Про причини припинення роботи мережі «Атмосфера» у прес-службі не повідомляють
Отримати кошти у банкоматній мережі «Атмосфера» можна до 25 травня 2016 року

Об`єднана мережа банкоматів українських банків «Атмосфера», що дає змогу власникам платіжних карт знімати готівкові кошти у будь-якому банкоматі мережі за тарифами банку-емітента картки, припиняє свою діяльність з 26 травня. Про це повідомила прес-служба організації.

За інформацією мережі, отримати кошти у банкоматній мережі «Атмосфера» за допомогою платіжних карток на колишніх умовах мережі можна до 25 травня 2016 року, а після цієї дати банкомати продовжать роботу як банкомати окремих банків.

Також повідомляється, що сайт atmosphere.net.ua буде доступний для користувачів до кінця травня.

Причини припинення роботи мережі не повідомляються.

Раніше про припинення роботи мережі повідомив один з її учасників – «Банк інвестицій та заощаджень». З 26 квітня 2015 року свою участь у мережі припинив «Промінвестбанк».

Довідка. Об`єднана мережа банкоматів українських банків «Атмосфера» створена в 2005 році і пропонує держателям платіжних карток можливість знімати готівкові гроші у будь-якому банкоматі мережі за тарифами банку-емітента картки. Завдяки цій мережі банки-учасники отримують можливість значно розширити свою банкоматну мережу за рахунок банкоматів інших банків. У мережі налічується понад 1800 банкоматів, встановлених у всіх областях України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ