11
Світлина фотографа Дмитра Муравського

У Мережі показали знімок українського фотографа Дмитра Муравського, який він зробив у Широкиному під час так званого перемир’я. Знімок на своїй сторінці в Facebook розмістив український журналіст Юрій Бутусов.

«Перемир’я в Широкиному: подвиг і трагедія України в одному динамічному кадрі. Це все сьогодні відбувається у нас», – написав він.

Фотографію Муравський зробив 4 червня 2016 року. Цього дня проросійські терористи обстріляли селище. За словами фотографа, двом військовим вдалося дотягнути пораненого побратима до укриття.

На думку Бутусова, це найкраще фото цього року, яке зображує війну.

«У цьому кадрі, якщо придивитися, є всі емоції: біль поранення, страх, що летить поруч зі смертю, ненависть до ворога, жалість до зруйнованого світу, любов до ближнього і до нашого крихкого миру. У цьому кадрі динамічно зібране сучасне життя – колись жива вулиця, соковита зелень. Українські військові – головний символ цієї війни», – прокоментував журналіст.

Нагадаємо, раніше українські військові опублікували світлини зі своїми чотирилапими бойовими побратимами – коти, собаки, кролі та навіть кози стали на захист України в зоні АТО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ