Обама, Меркель
Меркель поспішає підписати договір про вільну торгівлю ЄС і США за президентства Обами

Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила про необхідність підписання угоди про зону вільної торгівлі між ЄС і США нинішнього року. Про це йдеться в щотижневому зверненні канцлера, розміщеному на її сайті.

«Угода про зону вільної торгівлі зі Сполученими Штатами може стати вкрай вигідною для створення робочих місць, товарообміну і, насамперед, для створення робочих місць у Німеччині», – зазначає Меркель. При цьому глава німецького уряду висловила надію на те, що ЄС вдасться укласти угоду про зону вільної торгівлі з США в період президентства Барака Обами. В іншому випадку може виникнути затяжна перерва в переговорному процесі, вважає Меркель.

Варто зазначити, що підписання цієї угоди викликає бурхливі громадські суперечки в Німеччині. Її противники вважають, що документ більш вигідний транснаціональним корпораціям, ніж простим громадянам.

Нагадаємо, як зазначається у спільній підсумковій заяві учасників саміту «Східного партнерства», дія зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Євросоюзом розпочнеться з 1 січня 2016 року.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ