German Chancellor Angela Merkel addresses to media after meeting Polish Prime Minister Donald Tusk in Warsaw March 12, 2014. Merkel is visiting Poland to discuss the crisis in Ukraine. REUTERS/Kacper Pempel (POLAND - Tags: POLITICS)
Анґела Меркель очолює уряд Німеччини вже 11 років – з 2005 року

Попри те, що позиції канцлера Німеччини Анґели Меркель похитнулися на тлі міграційної кризи в Європі, вона таки балотуватиметься на четвертий термін на виборах, які відбудуться у 2017 році. Про це заявив її соратник по партії «Християнсько-демократичний союз» Норберт Реттґен, передає CNN.

Він назвав Меркель «наріжним каменем західної політичної концепції» та активним глобальним політичним гравцем.

«Отож, вона братиме участь у виборах і провадитиме політику відповідального лідера», –  наголосив Реттґен.

Політик додав, що Меркель налаштована «зберегти західні цінності», та закликав західні країни, насамперед США, підтримати її.

Як відомо, наприкінці серпня половина німців виступала проти четвертого терміну Меркель на посаді канцлера ФРН. На користь її подальшого перебування на посаді глави уряду Німеччини висловилися лише 42% учасників опитування, проведеного соціологічним інститутом Emnid на замовлення тижневика Bild am Sonntag.

Водночас серед прихильників «Християнсько-демократичного союзу» за новий термін Меркель на посаді канцлера виступили 70% респондентів і лише 22% – проти.

Анґела Меркель очолює уряд Німеччини вже 11 років – з 2005 року. Наступні вибори в Бундестаґ відбудуться восени 2017 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ