Меркель

Ангела Меркель, канцлер Німеччини, повідомила, що на сьогоднішній день не бачить вагомих підстав для послаблення економічних санкцій проти Росії, – повідомив телеканал ARD.

Провідні політики Європи схильні до посилення жорсткості у ставленні до Росії. Ангела Меркель наголосила: якщо Путін намагається ескалацією ситуації на Донбасі, брязканням зброї та  показовим приведенням у повну боєготовність армії посилити свої переговорні позиції під час зустрічі лідерів країн «Великої двадцятки», то західні лідери «тільки жорсткіше натиснуть на його болючу мозоль – на економічні санкції».

Канцлер Німеччини Ангела Меркель в інтерв’ю для телеканалу ARD відверто зізналась, що на сьогоднішній день не бачить вагомих підстав для послаблення санкцій проти Росії.

Канцлер іще раз наголосила, що, у принципі, питання послаблення економічних санкцій може з’явитися в порядку денному «Великої двадцятки» тільки у разі видимого прогресу під час переговорів у Мінську. А там, як відомо, прогресу не те, що не видно, а навпаки –  навіть не приховане посилення регресу та різновекторності інтересів сторін конфлікту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ