сир
Москвичів і гостей столиці РФ пригощатимуть їстівними головами перших осіб держав, які оголосили санкції Росії

Кулінари приготували для росіян смачний подарунок. Напередодні новорічних свят у московському закладі «Димок Угольок» москвичів і гостей столиці РФ пригощатимуть їстівними головами перших осіб держав, які оголосили санкції проти Росії: Барака Обами, Анґели Меркель, Франсуа Олланда і Девіда Кемерона, передає joinfo.ua.

«Даною їстівною шоу-акцією ми хочемо підкреслити те, що незважаючи на жодні санкції, росіяни можуть використовувати в їжу продукцію вітчизняного виробництва. У нас в країні велика кількість різновидів свого сиру, і зарубіжні санкції стали чудовим приводом, нарешті, про них згадати», – сказав організатор акції Олександр Береснев.

Голови політиків виготовлять за допомогою спеціальних сироварок з плавленого сиру. При цьому для кожного «ворога російського народу» організатори збираються використовувати окремий сорт сиру. Обаму, зокрема, збираються ліпити з шоколадного плавленого сиру, а Меркель – з домашньої бринзи. «Коли ці панове вводили санкції проти нашої країни, вони почувалися вершителями світової геополітики. Тепер нехай наші громадяни почуваються важливими людьми, зрізуючи сир з їх голів!», – з гордістю кажуть ініціатори акції.

Презентація «смачних голів» у закладі «Димок Угольок» призначена на 22 грудня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, колишній мер столиці Росії Юрій Лужков взявся за імпортозаміщення: він планує запустити виробництво аналогів пармезану, рокфору, моцарели та інших сирів, які виготовляють у країнах, що потрапили під продуктові санкції.

Нагдаємо, 25 червня 2015 року уряд РФ затвердив новий список товарів з США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії та Норвегії, що потрапили під ембарґо. При цьому Росія вирішила боротися з поставками санкційних продуктів радикально. Знищення продуктів з країн Заходу, що потрапили під ембарґо, почалося 6 серпня. Згідно з указом Президента РФ Владіміра Путіна, знищувати продукти дозволяється «будь-яким доступним способом».

Читайте: Битва «Путін проти сиру» спричинила ажіотаж серед інтернет-користувачів (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ