Меркель наголосила, що Німеччина і США готові спільно діяти задля миру на Донбасі
Меркель наголосила, що Німеччина і США готові спільно діяти задля миру на Донбасі

Канцлер Німеччини Анґела Меркель під час спільної прес-конференції з Бараком Обамою заявила, що німецька влада разом зі США хочуть домогтися до мирного врегулювання ситуації на сході України. Про це повідомив Укрінформ.

«Ми дуже тісно працювали разом щодо питання анексії Криму і спроб Росії завоювати Україну, і вона насправді зробила це, захопивши частину території. Ми хочемо прийти до мирного врегулювання. Ми продовжуватимемо те, чого досягли з попередньою адміністрацією», – наголосила Меркель.

Також вона зауважила, що йдеться про повагу до певних принципів, як із німецької, так і з європейської точки зору. «Понад 70 років нам вдавалося жити в світі, який великою мірою базувався на принципах територіальної цілісності та суверенітету, повазі країн. Ми повинні рішуче протистояти спробам порушити ці принципи, щоб не ступити на слизьку доріжку», – підкреслила канцлер Німеччини.

Тим не менше, вона зазначила, що Росія – сусід, і в Європі є зацікавленість у тому, щоби відносини з нею були хорошими, «але це не повинно зупиняти європейців у тих випадках, якщо вони відчувають великі відмінності в думках, відстоювати своє і вирішувати проблеми лише політичними методами».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ